Analóg November
Iskolánk az egyike annak a 370 magyarországi iskolának, amely csatlakozott az Analóg November kihíváshoz. A fontos üzenetet hirdető országos kezdeményezés célja, hogy felhívja a fiatalok figyelmét a digitális függés mérséklésének fontosságára. Munkánk eredményeként ma átvehettük
Újabb szintet léptünk!
A végzős évfolyamból összesen 4 jelentkező nem nyert egyetemi felvételt, nekik nagyon szorítunk, hogy a pótfelvételi eljárás során ők is bekerüljenek! Az egyetemi felvételi arányunk 92%, ezzel újabb szintet léptünk, újabb álmunk vált valóra! Minden

